SNS'den Haberler

Edirne 658. Kırkpınar Yağlı Güreşleri”nin tanıtım stantlarını kurduk.

image38

658. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri, Edirne'de başladı. Bu yıl rekor düzeyde katılımın olduğu organizasyonda 3 gün boyunca 2 bin 380 pehlivan, rakibinin sırtını yere getirmek için mücadele verecek. Biz de bu kadim etkinliğin bir parçası olmaktan mutluyuz.

Manisa Çiçek Festivali Başladı!

image39

Manisa’da ilk defa düzenlenen Çiçek Festivali Fuar Merkezi’nde Manisalıların ziyaretine açıldı. Türkiye’nin dört bir yanından getirilen binlerce çiçek, fide ve fidan festivale özel uygun fiyatlarla standlarda satışa sunuldu. Festival, 19 Mayıs Pazar gününe kadar 12.00-24.00 saatleri arasında ziyaret edilebilir..

Kodla(ma)nisa 4. Festivali ve Proje Yarışması'nın stantlarını kurduk.

image40

Manisa Valiliğinin koordinesinde, Vestel Beyaz Eşya A.Ş' nin katkıları ile Manisa İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün gerçekleştirdiği Kodla(Ma)nisa Festivali ve Proje Yarışması, geçmişin umudu, şimdinin gururu ve geleceğin süper kahramanları olan çocuklarımızı bilimsel ve teknolojik çalışmalara yöneltmek,girişimcilik becerilerini yükseltmek için bu yıl ilk kez ulusal olarak Manisa Vestel City'de gerçekleştirildi. Bu heyecan verici projenin bir parçası olmaktan mutluyuz.

Ahmet Ümit Manisa Kitap Fuarı'nda.

image41

Geçtiğimiz yıl ilki düzenlenen 2. Manisa Kitap Fuarı, 104 yayınevi, 100’den fazla yazar ve çizeri Manisalı kitapseverlerle buluşturuyor. Bu yıl ilk defa şiir ve türkü dinletilerine de ev sahipliği yapacak fuar, 7 Ekim Pazar gününe kadar Fuar Merkezi’nde ziyaretçilerini ağırlayacak.

Okurları Ahmet Ümit ile buluşabilmek için fuarda uzun kuyruklar oluşturdu.

Ayakkabı Fuarı'nda yüzler gülüyor.

image42

Manisa Fuar Merkezi Ayakkabı ve Moda Fuarı’na ev sahipliği yapıyor. Perşembe günü açılan fuar ilk iki günde sektör temsilcilerinin akınına uğradı. Fuarda stant açan çoğunluğu Manisa’dan 40’yakın firma, daha ilk günden itibaren ciddi oranlarda ayakkabı siparişi aldı. Geçen yıla oranla bu yıl firma ve katılımcı sayısının artması memnuniyet oluşturdu.  

Mermer Fuarı'ndaydık.

image43

İzmir 23.Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı'nda çözüm ortağı olduğumuz firmalarımızın stand tasarım ve uygulamalarını gerçekleştirdik.