SNS Fuarcılık | Stand
TARIM GIDA ve HAYVANCILIK FUARI

TARIM GIDA ve HAYVANCILIK FUARI

  HAKKINDA

  • Yeni bilgi ve teknolojilerin her şeyi olduğu gibi, tarım ve hayvancılık sektörünü de yapılandırdığı 21.yy’da GELENEK ile GELECEK BULUŞMASI bu fuarda.

   Biz 12 yıl önce, DOĞRU YERDE, DOĞRU BİR BAŞLANGIÇ yaptık. Ülkenin tarım başkenti olmaya aday bir kent olan MANİSA 13. kez sektörün BÜYÜK BULUSMASINA ev sahipliği yapacak. BÜYÜK BULUŞMAYA firmanızın da katılımlarından onur duyarız.

    

  Tarih : 7-10 Kasım 2019 
  Yer : Manisa BSB Fuar Merkezi
  Organizasyon : Sns Fuarcılık
  Telefon : 0 (236) 237 2772
  Net Sergileme Alanı : 3000 m2 Kapalı - 2000 m2 Açık
  Resmi Ünvan : Manisa Tarım Fuarı "Tekno Tarım"
  Katılımcı Profili : Tarımsal Mekanizma ve Enerji, Zirai İlaçlar, Tohum-Fide-Fidan, Çiçekçilik, Hayvancılık, Yem, Gübre, Ürün İşleme, Organik Tarım, Hizmet.
  Ziyaretçi Profili : Çiftçiler, Üreticiler,Mühendisler,Danışmanlar Tarımsal İşletme Firmaları Tarım Projelerini Geliştirecek Potansiyel Alıcılar, Aracılar, Komisyoncular Tarımsal Kalkınma Kooperatifleri Yedek Parça Alım-Satım Yapanlar İthalatçı Firmalar, Distribütörler Sektör Girişimcileri Tarım Kuruluşları, Tarımla İlgili Meslek Odaları, Sivil Toplum Kuruluşları Yabancı Yatırımcılar


  Tarımsal Mekanizasyon ve Teknolojileri, Sera Teknolojileri, Su ve Sulama Teknolojileri, Gübreler, Zirai İlaçlar, Tohum, Fide, Fidan ve Bahçecilik, Çiçekçilik ve İlgili Teknolojiler, Ekolojik Tarım, Çiftçilik ve Seralara Yönelik diğer Ekipman ve Hizmetler, Bağcılık ve Şarapçılık ile ilgili Teknolojiler, Agro Bilişim, Süt Endüstrisi, Sektörel Yayınlar


  Sonuç raporunu görmek istediğiniz yılı tıklayınız.